Teleport teenus

Seda pole te veel näinud!

Teleporteerige kõik oma sõpru ja sugulasi Eestisse. Helistage välismaale Eesti telefoninumbrile.

Kui te tihti helistate välismaale ühe ja sama numbrile ja soovite soodsalt helistada oma lähedastele meie võrgust, siis te võite helistada  meie süsteemtelefoninumbri kaudu või Teleporti teenust kasutades.  Pole vaja valida prefikseid ja süsteemnumbrit, kõne ühenduskiirus ei erine tavalisest kõnest. 

Liituge Eesti telefoninumber Teleport teenusega. Teil on lihtne meelde jätta ainult 7 numbrit. Võite helistada igal ajal, igal pool, sõltumata sellest, millises riigis nad elavad.

Kui palju see maksab:

Kuutasu ainult 1.95€ (2.34€ KMga) ühe numbri eest! Teiste sõnadega, te helistage oma sõpradele ühe kohvitassi eest!

 

Kuidas see töötab?

Te liituge Eesti telefoninumber Teleport teenusega. Kõne sellele numbrile suunatakse teid automaatselt inimesele kes asub välismaal. Pole vaja valida prefikseid ja lisanumbrit. Nii lihtne, nagu teie sugulased ja sõbrad asuvad Eestis.

Näiteks, teie vanaema elab Sankt-Peterburis. Tema number rahvusvahelises formaadis on +7 812 1234567. Et te saaksite soodsalt helistada, te liituge Teleport teenusega ja saate telefoninumber Eestis (+372) 6543210, selle eest maksate 2.34€ kuus. Nüüd, kui te helistate vanaemale, valite 6543210 lauatelefonist või mobiiltelefonist Eestis. Teile see on tasuta või odavalt. Telefoninumber 6543210 teleporteerib teie kõne Sankt-Peterburgile vanaema telefoninumbrile, ühe minuti hinnaga 3,6 senti. Ei ole kõneühendus maksu! Teisisõnu teise kohvitassi eest te suhtlete oma vanaemaga terve tund!