Mis sündmusi tuvastab kaasaegne analüütika?

Mis sündmusi tuvastab kaasaegne analüütika ja kuidas saab seda kasutada äris? Mis on video analüütika ja kuidas valida õige süsteemi saab lugeda (Siin). Käesolevas artiklis püüame lühidalt kirjeldada erinevaid rakendusi, et suurendada videanalüütika tõhusust oma äris.
 
Kaasaegne video analüütika võib pakkuda erinevaid asju, mis paar aastat tagasi tundusid nagu ideed ulmefilmiks.analüütika võimalused on peaaegu piiramatud, põhi ja kõige sagedamini kasutatavad liigid on kategoriseeritud.
 
Turvalisus
Turvalisus ennekõike. Vahet pole, kas te olete rahvusvaheline pankade kett või väike nurga pood, teile on oluline, et teie töötajad on ohutud. Seega, ohtu tuleb automaatselt töödelda ja saata pädevale turvatöötajale või otse politseile. Me juba kirjutasime miks ei saa lihtsalt kasutada videojälgimist ja koguda videomaterjali juhuks "äkki läheb vaja". Videovalve ülesanne eelkõige vältida ebameeldivaid olukordi, mitte aidata nende uurimises.
 
 • Liikumisandur. kui inimesed räägivad video analüütikast, sageli nad arvavad kaamerast kui liikumisandurist. Nüüd on see võimalus peaaegu igas kaameras.Aga peale võimalike reeglirikkumisi videol võib liikuda kõike: kardinad, põõsad väljaspool akent, vihm, hiired või muud loomad ning palju muud. Kaasaegne analüütika vähendab valehäireid nullilähedale
 • Mahajäetud objektide tuvastamine. Meie rahutul ajal, isegi tavaline kott võib olla terrorismi oht.Kuid kaamera salvestus võib aidata laide unustatud koti omaniku.
 • Ära viidud esemette tuvastus. kui teie kontoris on olulisi dokumente või väärtuslikud esemed, saate sättida video analüütika, et avastada nende kadumist.
 • Suits, gaas, tulekahju ruumis.Täiendavate andurite abil mis on ühendatud kaameraga, samuti video analüüsi põhjal võimalik täpselt kindlaks teha, kas tulekahju tekkis ja tuleb helistada häirekeskusesse või lihtsalt keegi suitsetab siseruumis.Samuti võib süsteemi ühendada ükse anduriga või häire süsteemiga.siis võib kohe lihtsalt kindlaks teha, kas on vaja häire keskuse meeskond või oli see valehäire.
 • Inimeste kogunemine. Ootamattu inimeste kogunemine võib tekitada ettenägematuid olukordi või isegi nende märguanded
 • Kaamera vaatepildi varjamise avastus
 • Inimeste liikumine vales suunas.Näiteks lennujaamas, kus lennuki vahekäigus inimesed peavad liikuma ainult ühes suunas, jooksev inimene lennukist võib olla ohtlik.
 • Näotuvastus.Kui teil on juurdepääs kurjatehijate piltie juurde teie piirkonnas, informatsioon, et keegi neist on teie poes või kontoris saab saata automaatselt üle teie turvateenistusele või politsei poole. Praegu on see tehnoloogia areneb ja ei saa rääkida absoluutse täpsusest.Aga korralikult seadistatud näotuvastusega on võimalik saavutada üsna kõrge kvaliteet(seoses õige õhu tuvastusega ja vale ohutuvastusega).
 • Jõudeolek. Näiteks, kui sissepääsu juures teatud aja jooksul läheb üks ja sama isik mööda, võibolla on vaja tähelepanu julgeoleku osakonnast.
 • kaadrite kokkuõmblemine:Sageli kvaliteetse järelvalve jaoks tuleb kasutata mitut kaamerat.Et mitte kuva üleliigset informatsiooni ekraanil(kattuvad alad) võib liimida kokku panoraam videoks ja koheselt vaadata mitut videot nagu filmiks üks panoraamkaamera.
 
Täiendavad turvameetmed ettevõtele, mis vajab järelvalvet õues.
 
Erinevaid analüütika süsteeme pakub ettevõte TeleOne - töötab isegi rasketes ilmastikutingimustes.Korra rikkujate tuvastamine toimub isegi vihma, tugeva tuule, udu ning lumeajal. Sellest varjud, vihmapiisad või väiksed loomad ei tekita tarbetuid valehäireid.
 • Video salvestus ja sissetungija avastus täielikus pimeduses ilma valguseta.
 • See võimaldab teil säästa valgustuselt, samuti suurendab tõenäouliselt varjatud sissetungide avastust(oksad,kamuflaaž kostüümid)
 • Automaatne jälgimine korrarikkujate järgi(kui kaamera jälgib korrarikkujat automaatses režiimis) Isegi siis kui korrarikkuja välju ühe kaamera vaatepildist ja satub teise.Sellest kogu tema teekond on nähtav vaatlejal.
 • Ristuval silma vaateväljal (näiteks kurjategia ronis üle aia või töötaja asub ohtlikul alal)
 • Valesti pargitud või vales kohas pargitud sõiduki tuvastus.